OWA®
Polski  |   English

cleanRoom

Firma OWA od roku 2006 dostarcza wysokiej klasy modułową zabudowę do pomieszczeń o podwyższonych wymaganiach dotyczących higieny lub określonej klasy czystości, którą ma spełniać projektowane pomieszczenie. Możemy Państwu zaproponować trzy systemy nienośnych ścian działowych oraz cztery systemy sufitów do chodzenia dedykowanych do pomieszczeń typu cleanroom.

Szeroka gama profili aluminiowych i wykończeń w połączeniu z czterema dostępnymi materiałami rdzenia stosowanymi w panelach pozwala nam zaproponować Państwu systemowe rozwiązanie przystosowane do praktycznie każdej sytuacji projektowej. W skład systemu ścian działowych wchodzą w pełni funkcjonalne jedno lub dwuskrzydłowe drzwi oraz szklenie systemowe. Wymiary wszystkich elementów (panele ścienne/sufitowe, długości profili wykończeniowych, drzwi oraz okna) mogą zostać dowolnie dopasowane do wymagań projektowych.

Firma OWA, jako jedna z niewielu na runku poddała swoje produkty drobiazgowym testom w zakresie wytrzymałości mechanicznej, odporności ogniowej oraz wymaganiom higienicznym i posiada niezbędne dokumenty/certyfikaty uprawniające do sprzedaży produktu na terenie krajów Unii Europejskiej. Dzięki zapleczu technicznemu Firma OWA może w krótkim czasie wycenić oraz wykonać dokumentację techniczną projektu zawierającą wszystkie niezbędne detale systemu, który stanie się częścią Państwa inwestycji.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszymi produktami, posiadanymi certyfikatami oraz galerią i listą ukończonych lub trwających inwestycji. Z przyjemnością odpowiemy na wszelkie zapytania skierowane do nas drogą telefoniczną lub za pośrednictwem poczty elektronicznej. W tym celu zapraszamy do zakładki Kontakt.

Produkty

Czytaj więcej

Certyfikaty

Nasze certyfikaty:

  • Europejska Aprobata Techniczna nr ETA-08/0258
  • Znak CE dla systemu ścian działowych na zgodność z ETA-08/0258
  • Klasa reakcji na ogień wg EN 13501-1
  • Atest Higieniczny dotyczący ścianek działowych HK/B/1231/01/2010
  • Atest Higieniczny dotyczący silikonu HK/B/0283/01/2007
Czytaj więcej
X

Ta strona używa ciasteczek. W Twojej przeglądarce możesz zmienić ustawienia dotyczące przechowywania lub dostępu do cookies.